ארכיון

ב-08/12/2019 בעיריית ראשון לציון התקיימה פגישה של מייסדי העמותה "תשמע אותי" עם סגנו ראש העיר מקסים בביצקי. נשיאת הכבוד של הארגון, אירינה טיומקין, סיפרה על המטרות העיקריות והיעדים של העמותה שהוקמה ב-2019. היא גם תיארה מגוון נושאים שניתן לטפל בהם בהצלחה רק בתיאום הדוק עם הרשויות המקומיות. במהלך הפגישה נדונו צורות שונות של שיתוף הפעולה , כמו גם אופציות לתיאום המאמצים כדי לפתור הבעיות הכלכליות, החברתיות והתרבותיות של חרשים וכבדי שמיעה - "דוברי רוסית", כולל עולים חדשים.

בתום שנת 2019 עמותת תשמע אותי פתחה פרויקט חדש - "הצעדים הראשונים בארץ". במסגרת הפרויקט אנחנו מציעים מגוון שירותים לחרשים וכבדי שמיעה, העושים את צעדיהם הראשונים במדינה חדשה. עם הגעתם של עולים חדשים לישראל, החל משדה התעופה בן גוריון, עמותת "תשמע אותי" עוזרת לנציגי משרד העלייה והקליטה לפגוש חרשים כבדי שמיעה, יוצרת עבורם סביבת שפה מוכרת ונוחה לתקשורת.

 

צוות של העמותה נותן לעולים עם לקות השמיעה תמיכה פרטנית בכל שלבי הלגליזציה שלהם כאזרחי המדינה. היועצים ומתורגמני שפת הסימנים שלנו יהיו איתם בכל המוסדות והארגונים (בנקים, קופות חולים, מחלקות חברתיות של עיריות, רשויות חינוך, חברות גיוס עובדים, חברות נדל'ן וכו'). אנחנו נעזור להם במציאת דירה, נהיה איתם בעת חתימת הסכם שכירות ונסייע להם בתרגום המסמכים הדרושים. אנו נציג את האינטרסים שלהם בעת התקשרות עם גורמים רשמיים.

הרשם לניוזלטר שלנו

    צור קשר

טל: 542161999 972

טל: 545611999 972

מייל: tishma.amuta@gmail.com      

           

  • FB TishmaOti

רחוב כצנלסון 122        

                  גבעתיים, 5327909         

 .

    Copyright©2020 TISHMA. All Rights Reserved I Site by Wix