באפשרותכם לתרום  בדרכים הבאות:

באמצעות הדואר

המחאה לפקודת עמותת תשמע אותי (ע"ר),

לכתובת: רחוב כצנלסון 122, גבעתיים, 5327909

העברה בנקאית

לחשבון הבנק: בנק לאומי לישראל, סניף 832,          מס' חשבון 163900/73

תרומה מאובטחת בכרטיס אשראי

פנייה לתורמים

כיום, אנשים עם לקויי שמיעה מופלים כמעט בכל תחומי החיים: במערכת החינוך, התרבות, החברה, הבריאות והתעסוקה. הדבר יוצר בהם תחושת נחיתות, חוסר אונים ואי שוויון חברתי.

 

"תשמע אותי" הוא ארגון חדש, ארגון ללא כוונת רווח , אשר הוקם בשנת 2019. אנו עוסקים בתהליכי סוציאליזציה של חרשים וכבדי שמיעה, במטרה לסייע ולהעניק מענה לקשיים היומיומיים בהם הם נתקלים.

 

בפעילותנו, אנו עושים מאמצים לשיקום חברתי של אנשים בעלי מוגבלות בתקשורת המילולית כדי לאפשר להם שוויון הזדמנויות בתחומים שונים על מנת לגשר על הפערים הקיימים בין קבוצות בעלי מוגבלות לבין אלה ללא מוגבלות. האני מאמין שלנו הוא אנשים עם לקויי שמיעה הם קבוצה חברתית מיוחדת, אשר ציפיותיה יכולות לבוא לידי ביטוי במשפט אחד – "להישמע, להיות מובנת ולהתקבל על ידי החברה".

 

לאור המצב,  עמותה "תשמע אותי" הפעילה במתכונת חרום את הפרוייקט "מרכז המשבר" ומקבלת אין ספור בקשות סיוע במקרים של פגיעה בזכויות אדם בסיסיות. אנשים שאין מי שיסביר להם על כללי ההתנהגות בזמן סגר, אנשים שנכנסו לפאניקה, אנשים שפוטרו והם חסרי יכולת לדבר עם פקיד בנק או להגיש בקשה לקבלת דמי אבטלה או חל"ת כשאין קבלת קהל, אנשים שנזרקו מחוץ לספינת החיים ונשארו ללא דמי קיום בסיסיים.

 

העמותה הפנתה את כל משאבים הקיימים ל"מרכז המשבר". אנו נותנים בימים אלו ככל יכולתנו על בסיס התנדבותי בלבד, אך משאבינו מוגבלים ורוב הנזקקים, למרבה הצער, נשארים ללא מענה.

 

תורם יקר, ברצוננו להסב את תשומת ליבך, כי אין מדובר באירועי תרבות, פנאי, ספורט או טיולים. אם כי כל זה חשוב לא פחות, אלא, אנו מדברים על מתן עדיפות לצרכים אנושיים חיוניים ביותר בתקשורת (נגישות והנגשה לרשויות, רפואה, עורכי דין, בנקים, בתי המשפט וכדומה). זהו אחד הפרויקטים האקטואליים ביותר בארגון שלנו.

 

אנו פונים אל ליבך ומקווים שגם את/ה מבינים את הצורך לתרום ולקחת חלק במפעל חשוב זה. בשם כל חירש ו/או לקוי שמיעה במדינתנו, נהיה אסירי תודה  אם תואילו להשתתף במיזם זה.

 

רק יחד נוכל לשפר את חייהם של הזקוקים לעזרה!

 

עמותת תשמע אותי

                                                  

הרשם לניוזלטר שלנו

    צור קשר

טל: 542161999 972

טל: 545611999 972

מייל: tishma.amuta@gmail.com      

           

  • FB TishmaOti

רחוב כצנלסון 122        

                  גבעתיים, 5327909         

 .

    Copyright©2020 TISHMA. All Rights Reserved I Site by Wix