עדכונים ואירועים

ביום 02.11.2020, בחיפה, נפגשו חברי הנהלת העמותה "תשמע אותי" עם נציגי בית מיחא - המרכז החינוכי לשיקום ילדים עם לקות שמיעה. המרכז מיישם תוכניות חינוך לילדים עם לקות שמיעה בגיל הגן במטרה לספק לכל ילד אמצעי תקשורת, ידע בשפה, מסגרת חינוכית למימוש הפוטנציאל של הילד ושילובו בחברה. במהלך הפגישה נדונו אפשרויות לשיתוף הפעולה בין העמותות, ובפרט הפניית המאמצים המשותפים לפיתוח וליישום תוכניות ייעודיות בעתיד.

 

במסגרת אחד הפרויקטים שמבוצע על ידי עמותת "תשמע אותי" ("עזרה. תמיכה. ליווי. תרגום"), הוצגה לנציגי בית מיחא משפחת שצ'לקוב (ההורים החירשים אלכסנדר וויקטוריה, ובנם בן השנתיים ואדים),  שוחחנו על סוגיות מעשיות וגיבשנו הבנה הדדית לגבי אופן הלימוד של הילד במרכז השיקומי של עמותת בית מיחא.

מאז שמשפחת שצ'לקוב הגיעה לישראל, בפברואר 2020, עמותת "תשמע אותי" ליוותה את תהליך שילובה של המשפחה בחברה ישראלית, כולל התקשורת בין ההורים ובין הנהלת בית מיחא, וסיפקה תרגום סימולטני לשפת הסימנים הרוסית.
 

הילד, ואדים, התקבל למסגרת של בית מיחא בידיים פתוחות ולב חם וכולנו מאחלים לו בהצלחה בגן החדש ושמחים על שיתוף הפעולה הפורה בין שתי העמותות – "תשמע אותי" ובית מיחא.

ב-29.04.2020 חגגה עמותת תשמע אותי את שנת הלידה הראשונה שלה. היום אנו יכולים לסכם חלק מהתוצאות של פעילותנו.  המשימה החברתית שלנו התבררה כמבוקשת, ואנחנו בטוחים שמצאנו את מקומנו בתוך המבנה של החברה האזרחית בארץ. זה הדבר העיקרי שהוכיחה השנה שעברה.

הרשם לניוזלטר שלנו

    צור קשר

טל: 542161999 972

טל: 545611999 972

מייל: tishma.amuta@gmail.com      

           

  • FB TishmaOti

רחוב כצנלסון 122        

                  גבעתיים, 5327909         

 .

    Copyright©2020 TISHMA. All Rights Reserved I Site by Wix